مینا شیروانی پژوهشگر برتر استان چهارمحال و بختیاری شد
سه شنبه ۲ دی ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۳۶
مینا شیروانی پژوهشگر برتر استان چهارمحال و بختیاری شد
 
مدیرکل روابط عمومی استانداری چهارمحال و بختیاری گفت: از مینا شیروانی ناغانی در سالجاری به عنوان پژوهشگر برتر، به همراه ۵۵ پژوهشگر برتر دانشگاهی و دستگاه های دولتی تجلیل شد. این بانوی پژوهشگر بختیاری که ارشد پژوهش علوم اجتماعی می باشد، دارای ۱۳ مقاله ملی و بین المللی است.

سید قدیر مرتضوی افزود: مقالات شیروانی ناغانی که در سال ۹۳ برای هفته پژوهش ارائه داده است عبارتند از، چاپ مقاله‌ی بین‌المللی (آی اس آی)، «ارزیابی دوره‌های آموزشی کوتاه مدت کارکنان استانداری چهارمحال و بختیاری» در ژورنال(international journal of current life sciences) در ژانویه‌ی ۲۰۱۴،. مقالات (آی اس سی)، «بررسی شرایط سیاسی در فاصله‌ی بین انقلاب و تأثیر آن بر ورود زنان به حوزه‌ی ادبیات» در ژورنال (applied methematic in engineering, management _and technology)در ژانویه ۲۰۱۴ و «بررسی عوامل موثر بر گسترش شعر نو در ایران» در ژورنال (asian journal of social _and economic sciences) در سال ۲۰۱۴ شده است.

وی ادامه داد: شیروانی ناغانی همچنین سه مقاله بین المللی اینترنشنال با عنوان های مقایسه عوامل فرهنگی اجتماعی موثر بر فرسودگی شغلی زنان روستا و شهر در شهرستان شهرکرد، بررسی عوامل اقتصادی و اجتماعی موثر بر فرسودگی شغلی زنان شهری و روستایی شهرستان شهرکرد و بررسی نقش شبکه های اجتماعی موثر بر فرسودگی شغلی زنان شهری و روستایی در شهرستان شهرکرد، نیز دارد که در مجله UCT Journal of Social _and humanities research شماره ۲۴۴ نوامبر ۲۰۱۴ به چاپ رسانده است.

مرتضوی اظهار داشت: دو مقاله داخلی که در کنفرانس ملی کار آفرینی و نوآوری استراتژیک به شماره مجوز ۹۶۶۱/۹۳/۲۲۱ ریاست جمهوری با عنوان های " کارآفرینی و خصوصیات کارآفرینان موفق" و " خلاقیت و نوآوری" پس از ارزیابی علمی و داوری هیات داوران و کمیته علمی کنفرانس، مورد پذیرش نهایی قرار گرفت.

شایان ذکر است، مینا شیروانی ناغانی سال ۱۳۹۲در هفته‌ی پژوهش، به عنوان پژوهشگر نمونه‌ی دانشگاه‌های آزاد اسلامی استان اصفهان و پژوهشگر برتر دستگاه‌های دولتی چهارمحال و بختیاری معرفی شد. همچنین وی در سال گذشته "عضو گروه تخصصی استانداری و واحد های تابعه" در هفته پژوهش و فناوری بوده است.

در لوح تقدیر این پژوهشگر که به امضای "قاسم سلیمانی دشتکی" استاندار چهارمحال و بختیاری رسیده، آمده است: « بدون شک حرکت متعالی انسان و جامعه انسانی از خود به سوی مبدا هستی بدون اندیشه، تفکر و تحقیق امکانپذیر نخواهد بود. اندیشه ورزی و پژوهشگری از عمیق ترین و کارآمدترین خدمات به جامعه انسانی است. ضمن گرامیداشت هفته پژوهش و فناوری، قدردان جنابعالی به عنوان یکی از پژوهشگران برتر سال ۱۳۹۳ هستیم. امید است با تلاش مداوم و گام های استوار شما محققین شاهد شکوفایی و بالندگی میهن اسلامی در همه عرصه های علمی و پژوهشی باشیم».
کد مطلب: 8407
Share/Save/Bookmark