۱۲
اميدوار رضايي نماينده تام الاختيار رئيس دانشگاه آزاد در خوزستان و چهارمحال بختياري شد
پنجشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۲ ساعت ۱۹:۴۷
اميدوار رضايي نماينده تام الاختيار رئيس دانشگاه آزاد در خوزستان و چهارمحال بختياري شد
 
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در حکمی، دكتر امیدوار رضایی را به عنوان نماینده تام‌الاختیار خود در هیئت امنای دانشگاه هاي آزاد اسلامي استان‌های خوزستان و چهارمحال و بختیاری منصوب کرد. 

به گزارش آژانس خبري بختياري (ايبنانيوز) به نقل از روابط عمومي سازمان مركزي دانشگاه آزاد اسلامي، متن حكم دكتر حمید میرزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خطاب به دكتر امیدوار رضایی به شرح زیر است:

جناب آقای دکتر امیدوار رضایی

نظر به تعهد، تخصص و تجارب ارزنده جنابعالی و به استناد بند ۱ ماده ۱ مصوبه جلسه شماره ۷۲۱ مورخ ۹۱/۰۸/۰۲ شورای‌عالی انقلاب فرهنگی به‌موجب این حکم جنابعالی به عنوان نماینده تام‌الاختیار اینجانب در هیئت امنا استان‌های خوزستان و چهارمحال و بختیاری منصوب می‌شوید.

انتظار دارد در راستای پیشرفت همه جانبه واحدهای دانشگاهی استان‌های مذکور با تدوین برنامه‌های اجرایی و در چارچوب مصوبات شورای‌عالی انقلاب فرهنگی و وظایف و اختیارات هیئت امنای استانی دانشگاه آزاد اسلامی اهتمام لازم را معمول فرمائید.

امید است با توکل به خداوند متعال و با صداقت، امانتداری و قانونمندی که در جنابعالی سراغ دارم، در انجام وظایف محوله موفق باشید.

حمید میرزاده
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی

به گزارش ايبنانيوز، اميدوار رضايي نمايندگي مردم مسجدسليمان، لالي، انديكا و هفتكل در دوره هاي پنجم، ششم، هفتم و هشتم مجلس را برعهده داشته است. وي هم اكنون معاون قوانين مجلس شوراي اسلامي، مشاور وزير ورزش و جوانان و رئيس بيمارستان لقمان تهران است.
کد مطلب: 8047
Share/Save/Bookmark
جمره هاکمن
۱۳۹۲-۱۲-۲۴ ۱۸:۱۶:۲۰
تبریک ولی شما تو اون16سال چگلی بسر شهرتون زدین ک الان بخواین بزنین
بدون نام
۱۳۹۲-۱۰-۲۹ ۰۰:۰۷:۱۳
جناب پرفسور دکتر امیدوار رضایی
بنده حقیر هم به نوبه خود از زحمات گذشته و تلاشهای آینده شما برای مردمان وفادار به نظام واسلام تقدیر و تشکر می کنیم امیدوار شما و برادر عزیزمان سردار ولایت حاج محسن رضایی که واقعا یکی از افتخارات نه تنها بختیاری بلکه نظام اسلامی می باشند در سایه لطف حق تعالی باشید و برای شما و خانواده های محترمتان آرزوی سلامتی و سربلندی داریم امیدواریم با انتصاب جدید شما شاهد افتخارات علمی دیگر در دانشگاههای خوزستان و چهارمحال باشیم (التماس دعا )
صفرعلی محمدحسینی حاجیور
۱۳۹۲-۱۰-۲۲ ۱۷:۴۶:۵۲
ضمن تبریک خدمت برادر فداکار و متدین و با غیرت و عزیزمان دکتر امیدوار رضایی و همه بختیاریهای عزیز مخصوصا ایل بزرگ بابادی
وحید دهکردی
۱۳۹۲-۱۰-۲۲ ۱۲:۲۵:۰۶
به نام یزدان پاک
درود بر همه
امیدواریم که این اقدام نتایج مثبتی را برای هر دو استان خوزستان و چهارمحال و بختیاری داشته باشه.
امید
۱۳۹۲-۱۰-۲۱ ۱۸:۳۶:۰۹
جناب آقای دکتر رضایی
برایتان آرزوی موفقیت دارم. توفیق روز افزونتان را از بارگاه حق تعالی خواستارم.
M.I.S
۱۳۹۲-۱۰-۲۱ ۱۶:۴۵:۰۵
تبریک تبریک تبریک
امیدوارم بزودی شاهد آثار مثبت این انتصاب خوب باشیم
یک بختیاری
۱۳۹۲-۱۰-۲۱ ۰۷:۲۰:۰۶
همباز خوسه
داریوش احمدی سرموری
۱۳۹۲-۱۰-۲۰ ۲۱:۵۵:۱۵
امیدوارم در این سنگر نیز موفق باشید و به توسعه دانشگاه ازاد اردل بختیاری نیز نگاه ویزه نمایید
محمد مراد یوسفی نژاد
۱۳۹۲-۱۰-۲۰ ۱۳:۳۹:۱۶
جناب آقای پرفسور امیدوار رضایی ، من بعنوان یک بختیاری و یک مسجدسلیمانی به شما و دکتر محسن رضایی فخر میکنم ، میدانم چه اندازه دغدغه مسجدسلیمان را داشته ای و بدون تبلیغات و بی سر و صدا از هیچ کوششی برای این شهر دریغ نکردی و میدانم بعنوان یکی از بهترین متخصصین جراحی مغز و اعصاب و بعنوان کسی که بلحاظ ارتباطات دولتی و حکومتی این امکان برایت وجود داشت که با تاسیس یک بیمارستان تخصصی مغز و اعصاب در پایتخت به یکی از ثروتمندان مملکت مبدل شوی اما بخاطر خدمت به مسجدسلیمان و محرومان شهر از مال و ثروت گذشتی و جوانی خود را در سنگر مجلس سپری کردی و خون دلها خوردی و سخن دشمنان را بجان خریدی اما از آرمانهایت عدول نکردی ، سالها شاهد بودم در برابر تهمت های ناروا فقط لبخندی زدی و همیشه همه را با قلب بزرگت میبخشیدی تا ما باور کنیم که تو چقدر بزرگواری ، امیدوار هستم که در سنگر جدید هم کمافی السابق در جهت ارتقاء دانش و علم شهر هر آنچه میتوانی انجام دهید و برایت از خداوند بزرگ طلب سلامتی و موفقیت دارم
دانشجو
۱۳۹۲-۱۰-۲۰ ۰۲:۵۲:۳۵
امیدوار جان خسته نباشی. هم پزشکی هم ورزشکار هم سیاس و سیاست مدار هم دانشگاهی. بابا دمت گرم. خسته نشی یه وقت این همه شغل رو کسب کردی
مراد بختیاری
۱۳۹۲-۱۰-۲۰ ۰۱:۳۰:۵۵
با آرزوی موفقیت و پیروزی. امیدوارم در این سنگر هم موفق باشند
پیمان محمدی از دانشگاه زنجان
۱۳۹۲-۱۰-۱۹ ۲۰:۳۳:۱۰
جناب اقای امیدوار رضایی انتصاب به جا وشایسته جنابعالی به ریاست دانشگاه ازاد چهارمحال بختیاری و خوزستان را به شما تبریک گفته و از درگاه خدای متعال ارزوی موفقیت روز افزون شما را خواستارم