داخلی ورزشی خبر
۱۶
واکنشها به ادعای حمایت امیدوار رضایی از نفت مسجدسلیمان
چهارشنبه ۲۰ فروردين ۱۳۹۳ ساعت ۰۳:۳۳
واکنشها به ادعای حمایت امیدوار رضایی از نفت مسجدسلیمان
 
سایت "بانک ورزش" در گزارشی با عنوان «نفت مسجدسلیمان به سياسيون احتياج نداشت» به ادعای مطرح شده توسط یکی از میهمانان برنامه نود مبنی بر حمایت امیدوار رضایی از تیم نفت مسجدسلیمان، پاسخ داد.

به گزارش ایبنانیوز، پس از آنکه یکی از مسئولان باشگاه پیکان تهران در مصاحبه با برنامه تلویزیونی نود مدعی شد برخی سیاسیون مسجدسلیمانی از جمله امیدوار رضایی از تیم نفت حمایت کرده و مانع از کسر یک امتیاز از این تیم شده اند، سایت "بانک ورزش" با رد تلویحی این موضوع، عقب نشینی فدراسیون و سازمان لیگ را به خاطر حمایت و تعصب هواداران این تیم دانست.

سایت "بانک ورزش" در گزارشی با عنوان «نفت مسجدسلیمان به سیاسیون احتیاج نداشت»، نوشت: «تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان با برتری یک بر صفر برابر میزبانش آلومینیوم هرمزگان، صعودش به لیگ برتر فوتبال ایران را قطعی کرد تا نشان دهد نیازی به حضور و فشار سیاسیون در مستطیل سبز ندارد. به همین مناسبت تعدادی از طرفداران این تیم خوزستانی در هرمزگان پس از پایان بازی شادی و شعف خودشان را با ورود به زمین و با بازیکنان نفت تقسیم کردند. عد‌ه ای دیگر نیز در شبکه‌های اجتماعی مانند توییتر اینگونه واکنش نشان دادند: 
مرتضی: مسجدسلیمان لیگ برتری شد. تبریک به ملت غیور بختیاری و مردم خوزستان.
سینا: وای وای وای نفت مسجدسلیمان رفت لیگ برتر. تبریک میگم. ما اومدیم ما اومدیم.
شیرین: نفت مسجدسلیمان هورااااا رفتیم لیگ برتر».

سایت "بانک ورزش" در پایان گزارش خود، عکسی از هواداران پر شور تیم نفت مسجدسلیمان را منتشر کرده که پارچه نوشته ای با عنوان «قلعه شیران بختیاری» را بر فراز استادیوم نصب کرده اند.

همچنین محمد درویش از فعالان برجسته محیط زیست که چندی پیش مقاله ای در ستایش شعور و گرایشان محیط زیستی هواداران نفت مسجدسلیمان منتشر کرده بود، در یادداشت جدیدی با عنوان «رد پای یوزپلنگ‌ها در شادی امشب مردم مسجد سلیمان!» که به مناسبت صعود این تیم در خبرآنلاین منتشر کرد، به ادعای مطرح شده در مورد حمایت امیدوار رضایی از این تیم واکنش داد و شعور هواداران این تیم را سرمایه اصلی آن دانست.

محمد درویش نوشت: «بعدازظهر امروز یک رخداد تاریخی در محروم‌ترین شهر خوزستان، مسجد سلیمان رقم خورد و برای نخستین بار، تیم فوتبال نفت این شهرستان با شکست آلومینیوم هرمزگان به لیگ برتر فوتبال ایران صعود کرد و مسجد سلیمانی‌ها را به رقص و پایکوبی و شادمانی در خیابان‌های شهر واداشت. یادتان هست در هشتم دی ماه ۱۳۹۲ نوشتم که دوستداران محیط زیست و طرفداران تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان، میلیون‌ها تومان هزینه کردند تا با تهیه و نصب بنرهایی از یوزپلنگ ایرانی در ورزشگاه آن شهر، حمایت خود را از نماد طبیعت ایران به عنوان پیراهن قهرمانان ملی‌پوش فوتبال در جام جهانی برزیل اعلام کنند؟ و حالا یکصد روز پس از آن رخداد، جوانان مسجد سلیمانی کاری بزرگ را سامان داده و توانستند به لیگ برتر فوتبال ایران صعود کنند تا چهره‌ی امشب شهر مسجد سلیمان شبیه هشتم آذر ۱۳۷۶ در سراسر شهرهای ایران شود! من که دوست دارم فکر کنم، مسجد سلیمانی‌ها، این محروم‌ترین تیم فوتبال ایران که ظاهراً بعضی‌ها هم دوست داشتند از صعودش به بهانه‌های مختلف ممانعت کنند! یک پارتی بزرگ داشتند که زورش بیشتر از توان مالی رقبای ثروتمندشان بود! کیست که آن پارتی تیزپا و زیبا را نشناسد؟»

محمد درویش در عبارت پردازی آمیخته به طنز خود، با یادآوری شعور و همت بالای هواداران نفت مسجدسلیمان در حمایت از پروژه حفاظت از یوزپلنگ ایرانی، صعود این تیم را ناشی از آگاهی و همت هواداران آن دانست.
کد مطلب: 8228
Share/Save/Bookmark
حامد
۱۳۹۳-۰۲-۰۶ ۱۱:۱۳:۰۸
بله مسجدسلیمانو به چهار بخش تقسیم کرد اما :
اما چیش به مسجدسلیمان رسید ؟
به اسم مسجدسلیمان لالی اباد شد
هشت سال پیش که ایشون نماینده بود مقایسه کن برا مسجدسلیمان چیکار کرد برا لالی چی؟ هرچی کارخونه و پتروشیمی بود چرا باید بره لالی چیش به مسجدسلیمان رسید. پاسخ بده اقای دزفولی که از جایی خبر نداری
محمد
۱۳۹۳-۰۲-۰۴ ۱۳:۲۹:۳۲
متاسفم براي نويسنده اين خبر
تاسف براي خبرگزاري هايي كه پيام تبريك دكتر رضايي را انتشار ندادند ولي اين اكاذيب را با اشياق و وعده گرفتن از ... منتشر كردند. حضرات بدانند هرچه كنند نميتوانند به شخصيت برادران رضايي خصوصا دكتر اميدوار ضرباتي را وارد كنند. به راه بياييد.
بختیاری از دزفول
۱۳۹۳-۰۲-۰۲ ۰۱:۰۷:۰۱
بی انصاف نباشید همینکه امیدوار شهرستان مسجد سلیمان را به چهار شهرستان تقسیم کرد کاری بود که هیچ نماینده ای نتونست تو حوزه خودش بکنه قبلا هفتکل و لالی و اندیکا باید از مسجد سلیمان تغذیه می شدند.
خدری
۱۳۹۳-۰۱-۲۸ ۱۹:۴۴:۵۷
بابا قوم بختیاری و بزرگان بختیاری را با این افکارهای تبعیضی و باندگرایانه نابود کردید بس کنید دیگه. مردم رفتند کره ماه گرفتند مسجدسلیمان هنوز تیشه به ریشه خود میزنند
لالی
۱۳۹۳-۰۱-۲۸ ۱۹:۴۱:۲۰
همه کامنت های فوق نشان از نادانی افراد نویسنده است چه فرقی داره رضایی کمک کرده یا دیگری. همش دنبال تفرقه و بزن بزن ریشه هم هستید. متاسفم براتون. وقتی همچنین افکارهایی توی شهر باشه عاقبت شهر هم از این بهتر نخواهد شد !
دلسوز
۱۳۹۳-۰۱-۲۸ ۱۵:۲۷:۵۰
آقایان برادران رضایی ( امیدوار و محسن ) بروند عضو هیئت مدیره استقلال تهران شوند بهتر است . چون آنجا پول و تبلیغات جهت انتخابات بیشتر می دهند. اینها ...کاران به مردم خوزستان و مردم مظلوم مسجد سلیمان هستند. ما مردم خوزستان از دست اینها دلمان خون است. اینها یک چهارم نمایندگان اصفهان هم عرضه ندارند.
منصور
۱۳۹۳-۰۱-۲۵ ۰۰:۵۵:۲۶
پاسخ به سعادت
جالبه که طرفداران رضایی در این 30 سال اخیر همیشه مخالفان خود را با همین ابراز خفه کردند. تا کسی از عملکرد رضایی انتقاد میکند میگن تفرقه در ایل انداختی. رضایی که فساد و تباهی در ایل انداخت بد نیست؟ هرکس که فساد و تباهی رضایی را نقد کردف تفرقه انداخته؟ بس کنید این دیکتاتوری را
تازه این سایت ایبنانیوز که خودش در انتخابات از رضایی حمایت کرده. حالا یک حرف حقی زده متمش میکنید به تفرقه علیه رضایی. وای ازدست شما ظالمان باید به خدا پناه برد. مسجدسیمان را ویرانه کردید و سه نسل از جوانهای خوبش را تباه کردید
سعادت
۱۳۹۳-۰۱-۲۴ ۱۶:۵۴:۵۰
ایبنا نیوز دست از تفرقه اندازی بردار
کوشش
۱۳۹۳-۰۱-۲۳ ۲۳:۰۰:۵۷
با دانش 2 موافقم
رضایی و اطرافیانش به فکر خودشان بودن
اگر به فکر شهر بود بعد از 16 سال که نماینده این شهر بود، این وضع ما نبود. رضاییها فقط به فکر جیب خودشونن
زردکوه
۱۳۹۳-۰۱-۲۳ ۱۵:۰۸:۴۳
معمولا جیب برها همه مردم را جیب بر قلمداد می کند از جمله آقا دانش2.
کسی نیستی که یک شخصیت کشوری از جمله یک بختیاری را متهم به جیب بری می کنی؟! بی لیاقتی و بی خاصیتی خود را به حساب دکتر رضایی نیاورید. قطعا این شخص بزرگ از تیم نفت حمایت کرده است که این مسائل در رسانه ها بیان می شود.
میثاق
۱۳۹۳-۰۱-۲۳ ۱۳:۴۶:۰۹
با سلام
متاسفانه مطلب درست است و جناب آقای رضایی قصد مصادره به مطلوب دارد.
من واقعا تعجب میکنم این آقای امیدوار رضایی چه چیزی را دنبال می کند؟
مردم همه چیز را میفهمند
اگر کسی باید دفاع کند مردم این شهر هستند یا نماینده قانونی آنها حالا دکتر امیدوار رضایی مثلا تحت چه عنوانی قصد دفاع یا رد یک موضوع را دارد خدا می داند
فقط این را میدانم مسائل فرهنگی و ورزشی مثل جشنواره علیمردان خان که متأسفانه بحدی شائبه سیاسی داشت که مزه آن را به کام حاضرین تلخ کرد
حالا میخواهند ورزش را هم سیاسی کنند
متأسفم
دانش 2
۱۳۹۳-۰۱-۲۲ ۲۲:۲۱:۳۸
امیدوار رضایی جیب نفتی ها رو خالی نکنه، کمک پیشکش.
علی
۱۳۹۳-۰۱-۲۲ ۱۹:۰۳:۵۸
ای آقا حالا کی از امیدوار رضایی انتظار داشت کمک کنه؟ 16 سال نماینده شهر بود کاری نکرد میخوای حالا که نماینده نیست بکنه؟ ولمون کن تو رو قرآن
بختیاری بخت یارشه
۱۳۹۳-۰۱-۲۱ ۱۹:۴۵:۵۲
انصافا حرف درستی زدی
M.I.S
۱۳۹۳-۰۱-۲۱ ۱۹:۱۸:۵۲
درود بر دکتر رضایی عزیز - اگر تا قبل از این بی توجهی های زیادی به مسجدسلیمان داشت اما الان فکر کنم بیشتر قدر مردم این شهر رو میدونه و داره یه کارایی می کنه.
بدون نام
۱۳۹۳-۰۱-۲۱ ۱۹:۱۰:۵۶
پ امیدوار رضایی کی کاری سی مشلسمون کرده که یو بار دومس بو؟