داخلی حوادث خبر
۶
طوفان در لالی سه کشته و مصدوم بر جای گذاشت
يکشنبه ۹ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۱۶:۲۶
طوفان در  لالی سه کشته و مصدوم بر جای گذاشت
 


عصر روز شنبه شهرستان لالی شاهد یک طوفان گرد و غبار بسیار تند و کم سابقه ای بود که خسارات فراوانی را در سطح شهر و روستا های لالی بر جای گذاشت .

به گزارش آژانس خبری بختیاری به نقل از لالی نیوز این طوفان با سرعت زیاد و حجم فراوان خاکی که به همراه داشت تا ساعاتی موجب خانه نشینی مردم شده بود اما متاسفانه گزارشاتی که از سطح شهرستان لالی و از ادارات مختلف مخابره شده است گویای شرایط سختی است که این طوفان در شهرستان لالی به وجود آورده است .

وقوع این طوفان در روستای جمال آباد بخش مرکزی لالی موجب آتش سوزی خانه ها ، انبار علوفه و وسایل کشاورزی تعدادی از مردم این روستا شده است، که متاسفانه به علت کمبود ماشین آتش نشانی خسارات زیادی به مردم این روستا وارد آمد .

در همین راستا بخشدار مرکزی شهرستان لالی با حضور در محل آتش سوزی ، کمبود امکانات در حوزه آتش نشانی شهرستان را یادآور شد و از مسئولین استانی خواستار رسیدگی و توجه ویژه ای در این خصوص شد .

این در حالی است که مهار آتش به صورتی کاملا ابتدایی و توسط مردم منطقه تا حدی صورت گرفت و در انتها و با تاخیر زیاد پس از رسیدن معدود ماشین های آتش نشانی شهرستان این آتش سوزی خاموش شد .


به گزارش ایبنانیوز رئیس مرکز فوریت های پزشکی شهرستان لالی از کشته شدن یک نفر در روستای تراز و مجروح شدن دو نفر دیگر در سطح شهر خبر داد که علت مرگ جوان روستایی و دو مصدوم دیگر تخریب دیوار و گرفتار شدن در زیر آوار ها عنوان شد . 

کد مطلب: 8364
Share/Save/Bookmark
غیبی -شهرکرد
۱۳۹۳-۰۶-۱۲ ۱۲:۳۳:۵۹
در پاسخ آقای حاجیور که از مسئولین استان خوزستان خواستار سرکشی و رسیدگی به مناطق بختیاری نشین شده باید عرض کنم که همتبار خوبم شهرستانها و مناطق بختیاری نشین بقدری گرفتار محرومیت هستند که نتنها مسئولین استانی قادر به حل مشکلات نبوده که یک عزمی فراملی می خواهد تا این مشکلات مرتفع گردد.اینکه چرا به این مناطق توجهی نمی شود خود چرایی های دیگر دارد.
محمدحسيني ام-ازشهركرد
۱۳۹۳-۰۶-۱۲ ۱۲:۲۹:۲۳
باعرض تسليت به خانواده ي اين جوان ازدست رفته.
به نظرم بايدمسئولين پيگيري كنن كه ديگه همچين اتفاقي نيفته.به روستاها امكانات بدن.تسهيلات ياكمك كنن كه خونه هايشان رومقاوم سازي كنن.
حاجیور-اصفهان
۱۳۹۳-۰۶-۱۰ ۱۸:۴۴:۱۰
ضمن تسلیت به بازماندگان -از مسولین استان خوزستان خواهانیم برای یکبار هم که شده به این مناطق سرکشی کنندببینند مردم با چه بدبختی زندگی میکنند متاسفم اگه زلزله بیادیکی زنده نمیمونه - اخه توی خونه بلوکی وسط مار و عقربها جای زندگیه؟؟؟؟؟؟؟
احمدی
۱۳۹۳-۰۶-۱۰ ۱۲:۴۷:۲۹
بلایای طبیعی همچنان جان بختیاریهارامیگیرد......انهم بخاطر نبود امکانات اولیه
بابادی
۱۳۹۳-۰۶-۱۰ ۱۲:۳۲:۲۴
همسفر در راه ماند ...زندگی سخت است ...لیک ...در سفر باید بود ...هماهتان از سفر مانند طوفانی سهمگین باور شاید نه ...سختی راه را مینماید که بایستی تنها رفت صبری باید تا ارامشی زاید
ترک یارتان بر شما تسلیت باد.
از طرف خانواده یوسفی بابادی و تمام ایل بابادی
بابادی
۱۳۹۳-۰۶-۱۰ ۱۲:۱۹:۲۱
به نظر من اگر این روستا دارای امکانات بود همچین اتفاقی نمی افتاد