داخلی سياسی خبر
۳۸
دکتر قنبری مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران شد
يکشنبه ۲۳ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۲۰:۱۰
دکتر قنبری مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران شد
 


محمدرضا نعمت زاده، وزیر صنعت، معدن و تجارت طی حکمی دکتر علی قنبری را به عنوان معاون وزیر و مدیر عامل شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران منصوب کرد. 

مراسم تودیع و معارفه ریاست شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی بعد از ظهر امروز در وزارت صنعت، معدن و تجارت برگزار شد. 

گفتنی است نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت در اواخر آبان ماه سال گذشته نیز در احکام جداگانه ای، علی قنبری، قدرت حیدری، کامبیز معتمد وزیری، و فرهاد دلق پوش را به عنوان اعضای جدید موظف هیات مدیره منصوب و جایگزین ضرغام فولادوند، مصیب محمدیان شمالی و محمدصادق مفتح کرد. 

لازم به ذکر است که در بهمن ماه سال گذشته قنبری به عنوان عضو هیأت مدیره و قائم مقام مدیر عامل شرکت بازرگانی دولتی منصوب شده بود.

به گزارش ایبنانیوز، دکتر علی قنبری عدیوی از نخبگان بختیاری، اقتصاد دان، عضو هیأت علمی دانشکده اقتصاد دانشگاه تربیت مدرس تهران، عضو سابق شورای پول و اعتبار، مؤسس و نخستین رئیس سازمان امور عشایری کشور، نماینده سابق مردم اردل، فارسان، کیار و کوهرنگ در مجلس شورای اسلامی می باشد.

کد مطلب: 8373
Share/Save/Bookmark
محمدرضا جهانگيري
۱۳۹۳-۰۹-۰۹ ۱۱:۵۰:۵۲
دكتر جان :انتخاب شايسته وبجاي حضرتعالي را صميمانه تبريك وشادباش عرض نموده وبراي شما كه از افتخارات ايل جليل بختياري ميباشيد آرزوي توفيق روز افزون دارم .توفيق كماكان رفيق راهتان باد
ذبیح الله نوریان الیگودرز
۱۳۹۳-۰۷-۳۰ ۲۰:۳۲:۳۸
باسلام تبریک میگم و برای دکتر قنبری آرزوی توفیق دارم
فاضلی فارسان
۱۳۹۳-۰۷-۲۹ ۱۱:۲۷:۰۱
انتصاب بجا وشایسته جنابعالی را تبریک عرض نموده آرزوی موفقیت وتوفیق جنابعالی راازدرگاه ایزد منان خواستارم
محمدرضا راشدی
۱۳۹۳-۰۷-۲۵ ۱۱:۵۱:۵۰
سردار بزرگ و محبوب بختیاری جناب آقای دکتر قنبری انتصاب شایسته شما به عنوان معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت را ابتدا به حضرت عالی و سپس به همتباران بختیاریمان صمیمانه تبریک گفته، از درگاه ایزد منان توفیق روزافزون شما را در راستای خدمت به نظام جمهوری اسلامی و قوم جلیل بختیاری را خواستاریم، خدمات دلسوزانه و بی نظیر شما در بیش از سه دهه پس از انقلاب به کشور علی الخصوص به قوم بختیاری، چه در کسوت ریاست سازمان امور عشایر، چه در کسوت نمایندگی مجلس ، چه در دیگر مناصب ملی بر هیچ کس پوشیده نیست، گواه ان محبوبیت غیر قابل وصف شما در بین تمام بختیاری ها اعم از چهارلنگ و هفت لنگ می باشد، "ارد بزرگ " می فرماید "سرزمینی که پیشوایی بی باک داشته باشد همه مردمانش قهرمان و دلیر می شوند " و در جای دیگری همین اندیشمند می فرماید "اسطوره ها زاینده اند ،آنها برای فرزندان خود امید به ارمغان می اورند " پس "امید" قوم بختیاری همیشه سرافراز و پاینده باشید
بدون نام
۱۳۹۳-۰۷-۲۴ ۲۳:۵۵:۴۷
خجسته باد، امیدواریم گامهای شما در جهت پیشرفت کشور و پس از آن پیشرفت بختیاری باشد
بدون نام
۱۳۹۳-۰۷-۱۵ ۱۵:۲۸:۳۴
لطفا نحوه تماس با جناب اقای دکتر قنبری را جهت طرح برخی موارد اعلام فرمایید .ممنون
کریم جمشیدی از بردلا - عقیلی
۱۳۹۳-۰۷-۱۳ ۱۰:۴۱:۴۵
جناب آقای دکتر قنبری
انتخای شاسیته جنابعالی را بعنوان معاون وزیر و مدیر عامل شرکت مادر تخصص بازرگانی دولتی ایران را تبریک عرض نمده و آرزوی صحت و سلامت برای شما و خانواده محترمتان و ایل بزرگ بامدی را ارم . از طرف همولایتی شما
داریوش احمدی سرموری
۱۳۹۳-۰۷-۱۳ ۰۱:۰۲:۴۱
سلام انتصاب شایسته جنابعالی باعث مباهات اساتید علم اقتصاد و اقوام لر گردید همواره سلامتی وتندرستی قرین وجودتان باد
داریوش احمدی سرموری
۱۳۹۳-۰۷-۱۳ ۰۱:۰۲:۴۱
سلام انتصاب شایسته جنابعالی باعث مباهات اساتید علم اقتصاد و اقوام لر گردید همواره سلامتی وتندرستی قرین وجودتان باد
مسلم اردشیری لردجانی
۱۳۹۳-۰۷-۱۱ ۲۰:۵۹:۱۲
جناب آقای دکتر علی قنبری
انتصاب شایسته ی جنابعالی را به عنوان معاونت وزارت صنعت، معدن و تجارت و مدیر عاملی شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران، شادباش عرض می نمایم و همواره برایتان پیروزی و تندرستی را خواهانم
حمید قنبری
۱۳۹۳-۰۷-۱۰ ۱۵:۵۹:۰۸
جناب دکتر قنبری
باعث افتخار ماست که از تجربیات علمی وعملی شما در دولت تدبیر وامیداستفاده شده است امیدواریم همواره منشا خیر ورحمت برای نظام اسلامی ومردم باشید. انشالله
فولادی
۱۳۹۳-۰۷-۰۹ ۱۷:۲۴:۳۰
دکتر قنبری عزیز اولا تبریک عرض می کنم جهت انتخاب شایسته شما انشالله موفق باشید انتظار ما از شما بعنوان یک شخص انقلابی این است که بوروکراسی موجود در GTC را کاهش دهید.
فولادی از آمریکا
سواری مشایخ
۱۳۹۳-۰۷-۰۵ ۱۹:۱۸:۲۸
تبریک عرض میکنم امیدوارم موفق باشید
محمد مقدس
۱۳۹۳-۰۷-۰۴ ۱۸:۰۵:۴۷
انتصاب آشنایان به درد مردم در مناسب اجرایی موجب حل مشکلات معیشتی جامعه میگردد
تبریک و آرزوی توفیق
اردشیر یوسفی احمدمحمودی
۱۳۹۳-۰۷-۰۳ ۰۸:۲۷:۵۴
انتصاب شایسته ی جنابعالی را به عنوان معاونت وزارت صنعت، معدن و تجارت و مدیر عاملی شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران، تبریک عرض می نمایم و همواره برایتان پیروزی و تندرستی را خواهانم.
باقری گله
۱۳۹۳-۰۷-۰۲ ۱۶:۲۲:۴۸
ارزوی موفقیت
جلال برزوئی - خانمیرزا
۱۳۹۳-۰۷-۰۲ ۱۱:۳۰:۴۴
جناب آقای دکتر قنبری

با کمال مسرت انتصاب شایسته حضرتعالی را به عنوان معاون وزیر و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران که بحق از سرمایه های ارزشمند استان می باشید، صمیمانه تبریک عرض نموده، رجای واثق داریم که این انتخاب سرآغاز راهی پر امید به سمت دستیابی به قله های رفیع توسعه کشور خواهد بود. موفقیت و سربلندی شما و کلیه خدمتگزاران به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را از درگاه باریتعالی مسالت می نماییم.
حاجيوند دورود
۱۳۹۳-۰۷-۰۱ ۲۲:۵۸:۲۰
تبريك ميگم اقاي دكتر.
پايدار و موفق باشيد.
عبدمحمد سعیدیان
۱۳۹۳-۰۶-۳۱ ۱۹:۱۹:۳۲
فرصت ها برای افراد می آیند و زود هم می روند و برگشت ناپذیرند . آنچه به جای می ماند یاد افراد است که به عملکرد آنان بستگی دارد .
نردبان خلق این ما و من است
عاقبت این نردبان افتادن است
لاجرم آن کس که بالاتر نشست
استخوان او بتر خواهد شکست
ضمن آرزوی توفیق برای ایشان در این منصب جدید ، امیدوارم این تغییرات منشا خیر و برکت برای همه ایرانیان باشد .
بادامه زراسوند
۱۳۹۳-۰۶-۳۰ ۱۲:۰۲:۵۱
كارهاي بزرگ را بايد به مردان بزرگ وبزرگ زاده سپرد
انتصاب شايسته جنابعالي را صميمانه تبريك وشادباش عرض نموده وآرزوي سرافرازي وسربلندي شما والامقام را از خداوندگارجهان خواستارم
عباس بادامه زراسوند
باقری گله
۱۳۹۳-۰۶-۲۹ ۱۹:۱۶:۴۵
انتصاب شایسته ی جنابعالی را به عنوان معاونت وزارت صنعت، معدن و تجارت و مدیر عاملی شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران، شادباش عرض می نمایم و همواره برایتان پیروزی و تندرستی را خواهانم.
باقر ناصری کریموند از بازفت بالا
۱۳۹۳-۰۶-۲۷ ۱۷:۲۰:۲۵
سلام جناب دکتر
انتخاب شایسته جنابعالی را تبریک عرض میکنم.
امیدوارم همیشه تندرست باشید به امید روزهای بهتر برای
شما وایل بختیاری.
محمدحسینی حاجیور- اصفهان
۱۳۹۳-۰۶-۲۷ ۱۱:۴۴:۳۶
جناب آقای دکتر قنبری انتخاب شایسته جنابعالی را صمیمانه تبریک عرض مینمایم واز اینکه بار دیگر احساس غرور و سر افرازی را به همه مردمان غیور بختیاری هدیه کردی خوشحال و سپاسگزاریم زنده باد بختیاری- رنده بادقنبری
عماد جعفری پور
۱۳۹۳-۰۶-۲۷ ۰۸:۴۳:۰۳
شادباش باد
سجادقنبری- کوهرنگ-دشت زرین
۱۳۹۳-۰۶-۲۶ ۲۳:۳۷:۰۷
سلام بر دلاور مرد خطه ایران زمین خورشیدتابناک سرزمین بختیاری من هم به رسم ادب و به پاس زحمات چندین ساله شما جهت پیشرفت کوهرنگ این موفقیت رابه شما تبریک می گویم ازخداوندعادل خواستارم که به که آنچه استحقاقش را داری برسی.
خسروي مقمرهي
۱۳۹۳-۰۶-۲۶ ۱۲:۴۰:۲۰
سلام سردار بزرگ بختياري
شايستگي ولياقت حضرتعالي خيلي بيشتر از اين حرفهاست ، اين پست وسمت ها تنها نقطه اي در مقابل عظمت وبزرگي ات خواهد بود ، چه پست وسمتي داشته باشي وچه نداشته باشي درقلب تك تك فرزندان بختياري زمين جاي داري وخواهي داشت .
سلامتي ، عزت، سربلندي ، پيروزي وتوفيق روزافزون شما را از درگاه احديت خواهان وخواستاريم .
دوســـــــــــــــــــــــــــتـــــــــــــــــــــتت داريم تا بي نهايت وبه عشق تو خون در رگهايمان جاري ميگردد.
زنده باد دكتر علي قنبري بختياري (كوهرنگ)
بختیاری ایذه
۱۳۹۳-۰۶-۲۶ ۰۸:۵۹:۳۵
با سلام.
دکتر قنبری یکی از اساتید و مایه فخر ایران زمین هستند و انتخاب ایشان به این سمت نشان از شایستگی و توانایی این بزرگمرد بزرگ زاده دارد.
دکتر عزیز تبریک
حيدرزراسوند
۱۳۹۳-۰۶-۲۵ ۲۲:۴۳:۰۷
جناب اقاى دکتر على قنبرى غيور مرد بختياری
انتصاب شايسته شما را تبريك مي گويم وبرايتان اروزي موفقيت دارم.....حيدرزراسوند ريیس اسبق اموزش وپرورش عشاير خوزستان
خزرائی - لنگرود
۱۳۹۳-۰۶-۲۵ ۱۱:۵۲:۳۱
با سلام و آرزوی سربلندی
انتصاب حضرتعالی از بزرگان علم اقتصاد ایران را تبریک عرض نموده و سربلندی شما را در خدمت گذاری به ملت فهــــیم و نجیب ایران از خـــداوند بزرگ خواهانیم .امید واریم از تجربیات مدیرانه آنجناب نهایت بهره برداری را در جهت تحول بنیادی وزرارت صنعت و معدن و تجارت داشته باشــیم.
حسینی منجــزی
۱۳۹۳-۰۶-۲۵ ۱۱:۱۴:۴۱
بـرادر عـزیـز و گـرانقـدر جنـاب آقـای دکتــر عـلـی قـنـبــــری
انتصاب شایسته جنابعالی به عنوان "معاون وزارت صنعت، معدن و تجارت" و "مدیر عامل شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران" را صمیمانه تبریک عرض نموده و از خداوند متعال مؤفقیت و سربلندی جنابعالی را در راستای پیشبرد آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی و رشـد و شکـوفـایـی کشـور و رفـاه ملّـت فهیـم و رشیـد ایـران خواستارم.
ارادتمند؛ برادر شما: ناصر حسینی منجزی
عیدی وندی
۱۳۹۳-۰۶-۲۵ ۱۰:۵۱:۵۵
ضمن تبریک به این سرمایه فرهیخته کشور، خدایی برایشان کم است...
شهرام احمدی
۱۳۹۳-۰۶-۲۵ ۰۸:۴۷:۱۹
درود
این انتصاب بجا و شایسته را خدمت ایشان و جامعه بختیاری تبریک و تهنیت عرض نموده و آرزوی سرافرازی و کامیابی برای این عزیز همتبار داریم.
ایذه
۱۳۹۳-۰۶-۲۵ ۰۳:۴۲:۴۲
من هم این موفقیت تبریک می گویم
هوشنگ مصطفوی
۱۳۹۳-۰۶-۲۵ ۰۰:۲۸:۰۶
انتصاب شایسته دکترعلی قنبری به عنوان معاون وزیرصنعت معدن و تجارت باعث مباهات قوم بزرگ بختیاری گردید. برای ایشان دراین سنگر و دراین مقطع حساس آرزوی توفیق و سربلندی از درگاه ایزد منان مسئلت می نمایم
مصطفوی، مدیرمسئول هفته نامه نسیم چهارمحال بختیاری
حسنی
۱۳۹۳-۰۶-۲۴ ۱۹:۲۰:۳۹
جناب آقای دکتر علی قنبری
انتصاب شایسته ی جنابعالی را به عنوان معاونت وزارت صنعت، معدن و تجارت و مدیر عاملی شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران، شادباش عرض می نمایم و همواره برایتان پیروزی و تندرستی را خواهانم.
محــمد غیّـــــــــبـــــــی
۱۳۹۳-۰۶-۲۴ ۰۹:۴۳:۴۵
جناب دکتر قنبری مرد محبوب و محجوب و مردمی
با سلام و دعای خیر
انتصاب آن برادر بزرگوار و عالم اقتصاد و مرد عمل را به شخص حضرتعالی و ملت بزرگوار ایران تبریک عرض نموده سربلندی و هیمـــــنه و اراده راستین شما را در خدمتگذاری خالصانه و متواضعانه به ملت فهــــیم و نجیب زاده ایران از خـــداوند رحمان خواهانیم .امید است وزیر محترم، از وجود عالمانه و مدبرانه آنجناب نهایت بهره برداری را در جهت تحول بنیادی وزرارت صنعت و معدن و تجارت داشته باشــند
حسین احمدی از ایذه
۱۳۹۳-۰۶-۲۳ ۲۳:۴۸:۰۲
جناب آقای دکتر قنبری انتخاب شایسته جنابعالی را به عنوان معاون وزیر و مدیر عامل شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران تبریک عرض می نمایم
غیبی
۱۳۹۳-۰۶-۲۳ ۲۳:۱۰:۳۱
دکتر جان: انتصاب بجا وشایسته حضرتعالی را تبریک عرض نموده آرزوی سلامتی وتوفیق جنابعالی رااز درگاه ایزد منان خواستاریم.