۷
پیمان مولایی شهردار مسجدسلیمان شد
دوشنبه ۴ ارديبهشت ۱۳۹۱ ساعت ۱۴:۳۳
پیمان مولایی شهردار مسجدسلیمان شد
 
شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان، پیمان مولایی را بعنوان شهردار این شهر نفتخیز انتخاب کرد.

به گزارش آژانس خبری بختیاری (ایبنانیوز)، پیمان مولایی دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت است و پیش از این رئیس اداره خدمات مهندسی و بهسازی اماکن شرکت نفت مسجدسلیمان و با حفظ سمت رئیس روابط عمومی این شرکت بود. 

مسئولیت قبلی پیمان مولایی در "اداره خدمات مهندسی و بهسازی اماکن"، موجب همکاری تنگاتنگ وی در پروژه های شهری شده بود و مسئولیت وی در جایگاه شهردار مسجدسلیمان، می تواند آغازگر فصل جدیدی در روابط شرکت نفت با نهاد عمومی شهرداری باشد.
کد مطلب: 7095
Share/Save/Bookmark
حدیث
۱۳۹۲-۰۵-۰۶ ۰۲:۱۸:۵۲
با سلام ازتون خواهش میکنم که به مسجد سلیمان برسید واقعا کمک کنین. در اباد سازی مسجد سلیمان هروز به جای اینکه پیشرفت کنه پسرفتش بیشتر میشه. برای جوان های مسجد سلیمان کاری انجام بدین تابیشتر از این نابودنشدن
m
۱۳۹۱-۰۷-۰۲ ۱۹:۵۸:۲۴
تو مری یکار پیدا کن برام
منصور محمودی کوهی
۱۳۹۱-۰۴-۲۶ ۱۳:۵۸:۳۹
انتخاب شایسته حاج پیمان ملایی فرزند ایل بزرگ بختیاری رابه عنوان شهردار شهرستان مسجدسلیمان تبریک عرض می نمایم و امیدوارم در آینده ی نزدیک شاهد شهری زیبا و پر رونق باشیم.
مجتبی حاجتی
۱۳۹۱-۰۳-۱۲ ۱۸:۲۵:۱۷
انتخاب شایسته این فرزند بومی بختیاری را به مردم خونگرم مسجدسلیمان تبریک میگویم
ایمان لورابی - کارشناس ارشد مهندسی آبیاری
۱۳۹۱-۰۲-۰۹ ۲۰:۱۳:۰۹
با تبریک فراوان خدمت آقای مهندس پیمان ملایی موفقیت روز افزون ایشان در شهرداری مسجدسلیمان را خواستاریم .
یک بختیاری
۱۳۹۱-۰۲-۰۷ ۱۱:۲۸:۵۹
با سلام. با شناختی که از توانایی و مدیریت ایشان سراغ داریم، شهردار موفقی خواهند بود. متشکرم
مراد بختياري
۱۳۹۱-۰۲-۰۷ ۱۰:۵۱:۵۴
با سلام ضمن تبريك اميد است آقاي مهندس مولايي با اين سوابق خوب بتواند به شهر سر و ساماني بدهد و به مطالبات بحق مردم مظلوم پاسخ دهد ولي نكته مهم در اين گزينش بحث انتصاب است بجاي انتخاب ! ايشان از چند ماه پيش توسط آقاي ... انتخاب شد و براي خالي نبودن عريضه تعداد ديگري را وارد كردند تا همه فكر كنند شوراي محترم پس از بررسي هاي لازم شهردار انتخاب كردند اما نه عزيزان. اين يك انتخاب مهندسي شده بود. اول بين شركت كنندگان كه بقولي حدود پانزده نفر بودند، راي گيري شد كه آقاي فخرالين در مرحله اول 6 راي و آقاي مولايي 4 راي آوردند و به دور نهايي رفتند و در دور نهايي آقاي مولايي با 4 راي
و آقاي فخردين 2 راي آوردند. حالا شما پيدا كنيد پرتقال فروش را !