۱
فروش مرغ و خروس در قلب کلانشهر اهواز +عکس
دوشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۰ ساعت ۱۹:۱۶
 
سرویس شهری / گزارش 

فروش مرغ و خروس و سایر پرندگان در قلب بازار مرکزی اهواز باعث شده این محدوده چهره ای نامناسب به خود بگیرد. 
\"\"

به گزارش ایبنانیوز، خبرگزاری مهر در گزارش مورخ 27/09/90 به این موضوع پرداخت و نوشت: «خیابان سلمان فارسی یا همان خیابان نادری، مرکز خرید اصلی شهرستان است که مردم این شهر و سایر شهرهای استان خوزستان اغلب برای خرید به این خیابان مراجعه می کنند. همچنین این خیابان شاهراه اصلی تردد در شهر است و سفر به هر نقطه ای لاجرم شما را به این نقطه ای شهر می کشاند. با این شرایط این خیابان نماد شهر و پیشانی شهر اهواز به شمار می رود و نشان دهنده فرهنگ و جایگاه شهر است ولی متاسفانه این خیابان از نابسامانیهای فراوانی رنج می برد که تاکنون با وجود اجرای طرحهای مختلف مثل جمع آوری دست فروشان، فروشندگان لباسهای دسته دوم و فروشندگان فیلمهای غیرمجاز هنوز این نقطه از شهر وضع مناسب و درخور توجهی پیدا نکرده است».

\"\"
گزارش مهر می افزاید: «یکی از معضلات این شهر هم اکنون فروش مرغ و خروس و سایر پرندگان و تخم مرغ محلی است که در یکی از خیابانهای فرعی و نزدیک به خیابان اصلی صورت می گیرد که باعث شده این نقطه از شهر به عنوان پیشانی یک کلانشهر فضای بصری مناسبی نداشته باشد. متاسفانه تاکنون برخوردی شایسته با این فروشندگان صورت نگرفته و منظره فعالیت این فروشندگان باعث تعجب هر تازه واردی می شود زیرا اینچنین فعالیتی در قلب یک کلانشهر شاید در هیچ نقطه ای از کلانشهرهای کشور وجود نداشته باشد. به هر حال مردم انتظار دارند در کنار تمامی فعالیتهای شهرداری، ساماندهی این خیابان که در کنار بازار عبدالحمید واقع شده نیز ساماندهی شود تا مرکز اصلی خرید در شهر اهواز از وجود این ناهنجاریهای روزانه پاک شود».

\"\"
به گزارش ایبنانیوز، عملکرد ضعیف شهرداری اهواز در خدمت رسانی به شهروندان، عدم شفاف در عملکرد مالی، اتخاذ رویه سیاسی و غیرفرهنگی و اولویت بخشیدن به کارهای غیرضروری موجب انتقاد کارشناسان مستقل گردیده است. در آخرین نمونه از این دست، شهرداری اهواز فرهنگسرای در حال ساخت بهمن علاء الدین در بلوار ساحلی این شهر را به علت آنچه «زیباسازی و توسعه فضای سبز» نامید، در نیمه های شب با خاک یکسان کرد.
کد مطلب: 6853
Share/Save/Bookmark
سجاد یاسمنی
۱۳۹۲-۰۵-۱۴ ۱۵:۰۴:۵۷
خیلی خوب بود. واقعا 0 بود. خیلی بیمعرفتی