داخلی زنان خبر
۳
۴ بانوی فوتبالیست چهارمحال بختیاری به اردوی تیم ملی‌ دعوت شدند
پنجشنبه ۴ ارديبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۰۱:۱۱
۴ بانوی فوتبالیست چهارمحال بختیاری به اردوی تیم ملی‌ دعوت شدند
 
چهار بانوی فوتبالیست استان چهارمحال بختیاری به اردوی تیم ملی دعوت شدند. 

به گزارش آژانس خبری بختیاری (ایبنانیوز) به نقل از فارس، اکرم خسروی نایب ‌رئیس هیئت فوتبال چهارمحال بختیاری با اعلام این خبر، افزود: بر اساس آخرین دعوتنامه ارسالی از سوی فدراسیون فوتبال، چهار بانوی فوتبالیست این استان به نامهای هنگامه صفانی، زهرا سلحشوری، فاطمه منصوری و مریم جهانبازی به اردوی تیم ملی نوجوانان (زیر ۱۶ سال) دعوت شدند.

وی افزود: اردوی انتخابی تیم ملی زیر ۱۶ سال بانوان با حضور 28 بازیکن از سراسر کشور از چهارم تا هفتم اردیبهشت‌ماه برگزار می‌شود و در پایان این اردو، کادر فنی تیم ملی اسامی ۱۰ نفر برتر برای حضور در اردوی نهایی تیم ملی فوتبال نوجوانان کشورمان را اعلام خواهد کرد.

خسروی تاکید کرد: در این استان استعدادهای ورزشی بیشماری در رشته فوتبال وجود دارد که در صورت توجه بیشتر مسئولان به این امر، در آینده‌ای نزدیک شاهد درخشش بیشتر جوانان این استان در رشته فوتبال خواهیم بود.

نایب‌ رئیس هیئت فوتبال چهارمحال بختیاری عنوان کرد: در حال حاضر ملی‌پوشان این استان از مدت‌ها پیش تمرینات خود را زیر نظر مربیان استانی آغاز کرده بودند و در حال حاضر از نظر روحی و روانی در شرایط خوبی قرار دارند.
کد مطلب: 8276
Share/Save/Bookmark
سینطا
۱۳۹۳-۰۲-۰۶ ۱۹:۵۱:۵۴
آفرین ! بر پدرانی که برای دختران خود ارزش قائل میشوند.
آفرین بر پدرانی که برایشان فرقی نمیکند فرزندشان دختر باشد یا پسر. آنها به یه یک هدف فکر می کنند. فرزندشان در آینده موفق باشد و بتواند روی پای خود حقش را از جامعه بگیرد. جنسیت معنا ندارد ! خواستن توانستن است.
فارسانی
۱۳۹۳-۰۲-۰۵ ۰۱:۴۱:۲۹
تبریک میگم
بدون نام
۱۳۹۳-۰۲-۰۴ ۱۲:۰۷:۳۲
درود بر شیرزنان بختیاری