داخلی زنان خبر
۱
جشنواره توانمندیهای زنان روستایی و عشایری خوزستان در ایذه برگزار می شود
دوشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۲۰:۳۸
جشنواره توانمندیهای زنان روستایی و عشایری خوزستان در ایذه برگزار می شود
 

فرماندار ایذه گفت: نخستین جشنواره و نمایشگاه توانمندی های زنان روستایی و عشایری خوزستان در ایذه برگزار می شود.
 
به گزارش آژانس خبری بختیاری (ایبنانیوز)، جهانبخش قلاوند با اعلام این خبر، افزود: به مناسبت دهه مبارک فجر، نخستین جشنواره و نمایشگاه توانمندی های زنان روستایی و عشایری خوزستان، روز سه شنبه ۲۱ بهمن به میزبانی شهرستان ایذه در روستای کلدوزخ دو برگزار می شود. 

وی هدف از برگزاری این جشنواره را مشارکت بیشتر زنان در عرصه های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی عنوان کرد و گفت: زنان روستایی و عشایری سهم بسزایی در همه عرصه های جامعه دارند. و در این میان زنان روستایی و عشایری خوزستان در بسیاری از زمینه ها، توانمندی های خود را در شکوفایی این اقتصاد به اثبات رسانده اند. بر همین اساس این جشنواره برای شکوفایی هرچه بیشتر زنان استان برگزار خواهد شد. 

وی ارزیابی توان و عملکرد زنان در تولید اقتصاد ملی و زندگی روستایی و عشایری، به تصویر کشیدن نمایی از توانمندی های زنان روستایی و عشایری خوزستان، معرفی زنان کارآفرین روستایی و عشایری و شناسایی توانمندی ها و چالش های روبروی زنان در عرصه های مختلف و نیز ایجاد انگیزه و امید در فعالان زن در عرصه های مختلف اجتماعی را از دیگر اهداف برگزاری این جشنواره برشمرد. 

به گزارش ایبنانیوز، این جشنواره با تلاش فرمانداری ایذه و همکاری دیگر اداره های این شهرستان و انجمن فرهنگی ادبی ساوار ایذه برگزار می شود.

کد مطلب: 8410
Share/Save/Bookmark
بدون نام
۱۳۹۳-۱۱-۲۱ ۱۶:۰۴:۵۵
درود بر شما و برگزار کنندگان این جشنواره