پیام دکتر کیانی هفت لنگ بمناسبت افتتاح کتابخانه آنلاین بختیاری
دوشنبه ۱ فروردين ۱۳۹۰ ساعت ۱۷:۵۴
پیام دکتر کیانی هفت لنگ بمناسبت افتتاح کتابخانه آنلاین بختیاری
 

دکتر کیانوش کیانی هفت لنگ در پیامی به مناسبت افتتاح کتابخانه آنلاین بختیاری، این اقدام را "رخداد فرهنگی امیدوار کننده" توسط جوانان بختیاری نامیده است.
به گزارش سایت کتابخانه خوزستان شناسی، متن پیام دکتر کیانی هفت لنگ بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
هست کلید در گنج حکیم

کتاب بهار است و در بوستان ذهن و اندیشه آدمی گل می کارد و میوه می رویاند. در آستانه بهار طبیعت، خبر خوشحال کننده راه اندازی "کتابخانه آنلاین بختیاری" بیش از پیش مایه طراوت ذهن و دل علاقه مندان فرهنگ این سرزمین شد. 

به همه ی دست اندر کاران این اقدام فرهنگی که پیش از این نیز آژانس خبری بختیاری (ایبنانیوز) را بنیان نهادند و با تلاش خود استمرار بخشیدند، تبریک می گویم و شادمانی خود را از این بوستان آرایی جدید در فرهنگ بختیاری با شما در میان می گذارم و قسمت می کنم. 

شایسته است که در کنار توجه به ابعاد فرهنگی و فنی راه اندازی چنین کتابخانه ای، با امکان نظر به ابعاد حقوقی آن نیز بنگریم و حقوق مولف و حقوق ناشر _ هر دو را _ مد نظر قرار دهیم. 

در پایان ضمن سپاس مجدد به بارگاه ایزد منان برای این رخداد فرهنگی امیدوار کننده، از اینکه جوان های بختیاری در این کار پیشگام شده اند به خود و فرهنگمان می بالیم. 

امید است که دست اندرکاران کتابخانه آنلاین بختیاری و همه کاربران اینترنتی آن در ایران بزرگ (از جمله استان های خوزستان، چهارمحال بختیاری، اصفهان، لرستان، تهران و ...) و هموطنان و پژوهشگران خارج از کشور شادکام باشند. 

از اینکه بعلت مسافرت علمی خارجی نمی توانم در جشن افتتاحیه ایت کتابخانه حضور یابم از همه حضار گرامی عذر خواهی می کنم و امیدوارم سال ۱۳۹۰ سالی سرشار از بهروزی و شادکامی برای تک تک شما باشد.

کیانوش کیانی هفت لنگ

گفتنی است مراسم افتتاح رسمی کتابخانه آنلاین بختیاری وابسته به کتابخانه خوزستان شناسی، عصر شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۸۹ در شهرستان اهواز برگزار شد. 

کد مطلب: 5720
Share/Save/Bookmark