داخلی حوادث خبر
۴
مرگ یک جوان روستایی در دریاچه سد گتوند علیا
شنبه ۱۵ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۳۹
مرگ یک جوان روستایی در دریاچه سد گتوند علیا
 


یک جوان روستایی اهل روستای گاوادارن در دریاچه سد گتوند علیا جان سپرد.با مرگ محمد مهدی پور فرزند ملاجعفر از روستای گاواداران تعداد روستاییان جان باخته در دریاچه این سد به ۶ نفر رسید. 

به گزارش خبرنگار ایبنانیوز این اتفاق در روز جمعه ۱۴ شهریور 1393 و در حوالی روستای کلانتری ها اتفاق افتاد.محمد مهدی پور در حینی که در مجاورت دریاچه سد گتوند علیا قرار داشت، بر اثر ریزش زمین به درون دریاچه سد غلطید و لحظاتی بعد بر اثر خفگی جان سپرد.

شایان ذکر است سال گذشته نیز یکی دیگر از جوانان این روستا بر اثر رانش زمین در دریاچه سد گتوند غرق شد.
دریاچه سد گتوند علیا که پس از آبگیری روستاهای متعددی را در منطقه هفت شهیدان به زیر آب برده است، هم اکنون نیز با قربانی گرفتن از اهالی و بعضا احشام دامداران محلی هر از چندگاهی مردم منطقه را دچار خسارات مادی و معنوی می نماید.

کد مطلب: 8368
Share/Save/Bookmark
علي
۱۳۹۳-۰۶-۲۳ ۱۷:۱۰:۴۹
خدايش بيامرزد اين جوان ناكام را
ولي دوستان اين نعمت خدادادي را مسئول اين مشكلات ندانيد
همين آب اگر در منطقه اصفهان و يا يزد بود تا الان منطقه گلستان شده بود
ولي افسوس....؟
سهراب بهداروند
۱۳۹۳-۰۶-۱۶ ۰۷:۴۲:۴۵
خانواده هایی که هر روز به یک دلیل و بر اثر یکی از مشکلات این سد داغدار می شوند روزی تاریخشان به زیر آب میرود روز یآب شور می شود روز دیگر دامهایشان از بین می رود زمانی عزیزانشان و زمانی دیگر /
آواره می شوند
وحید دهکردی
۱۳۹۳-۰۶-۱۶ ۰۷:۳۰:۵۶
به نام یزدان پاک
درود بر همه
خدایش بیامرزد!
این هم ارمغان دیگری از اقدامات نامناسب مسئولان بی مسئولیت و مدیران بی مدیریت وزارت بی کفایت نیرو در اجرای طرح های انتقال آب مخرب و غیرکارشناسی!!!
کمال تردی
۱۳۹۳-۰۶-۱۶ ۰۶:۵۵:۵۷
من که دقیق اطلاع ندارم اما بنظرم خانواده ی این مرحوم و سایر جان باختگان در سد گتوند بتونند از شرکت آب و نیرو به دلیل از بین بردن محیط طبیعی و ایجاد صدمات جانی بهشون شکایت کنند. درکارون3 هم به دلیل اینکه آب رو بدون هماهنگی با اهالی رها می کنند معمولا قربانی داده می شه واقعا اگه نشه بلحاظ قانونی سد رو محکوم کرد باید قانون رو اصلاح کرد