۲
پیشرفت 20 درصدی طرح توسعه بیمارستان لردگان
يکشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۱ ساعت ۱۴:۱۵
 
مدیر كل دفتر فنی استانداری چهارمحال و بختیاری گفت: طرح توسعه بیمارستان لردگان ۲۰ درصد پیشرفت فیزیكی دارد.

به گزارش آژانس خبری بختیاری (ایبنانیوز) به نقل از ایرنا، مجید نظری اظهار داشت: این پروژه یكی از طرح های مهر ماندگار دولت احمدی نژاد در چهارمحال و بختیاری است و برای تكمیل، ۳۵ میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد.

وی اضافه كرد: پروژه توسعه بیمارستان لردگان در سال ۱۳۸۹ شروع شد و تاكنون ۲۰ میلیارد ریال اعتبار در آن هزینه شده است.

نظری بیان داشت: این پروژه با زیر بنای پنج هزار و ۶۰۰ متر مربع شامل چهار بخش بستری و بخش های پشتیبانی است و پیش بینی می شود تا پایان دولت دهم به بهره برداری برسد و اجرای این طرح، ظرفیت بستری بیمارستان را به میزان ۲۴ تخت و در فاز بعدی تا سقف ۴۰ تخت افزایش می دهد.

مدیر كل دفتر فنی استانداری چهارمحال وبختیاری، ظرفیت فعلی بیمارستان لردگان را ۹۶ تخت بستری عنوان كرد و گفت: با اجرای طرح توسعه، ظرفیت بمارستان به ۱۳۶ تخت افزایش می یابد.

شهرستان لردگان با ۱۸۹ هزار نفر جمعیت و فاصله ۱۶۵ كیلومتری مركز آن تا شهركرد، نیاز به توسعه بیشتر بسترهای درمانی و بهداشتی دارد. طرح های مهر ماندگار شامل پروژه هایی است كه نیمه تمام مانده و دولت دهم تلاش می كند تا قبل از پایان فعالیت خود، آنها را تكمیل و به بهره برداری برساند. سهم چهارمحال و بختیاری از طرح های مهر ماندگار دولت ۲۱ پروژه است.
کد مطلب: 7242
Share/Save/Bookmark
يك بختياري
۱۳۹۱-۰۳-۱۷ ۱۷:۲۴:۵۷
باسلام
جناب آقاي محموصالح
تا آنجا كه بنده اطلاع دارم دست اندركاران ايبنانيوز بي طرف و دلسوز هستند. اعضاي شوراي سردبيري ان پنج نفر هستند كه از ژنج شهر مختلف بختياري نشين و از چهار استان هستند و دو نفر چهارلنگ و سه نفر هفت لنگ هستند.
اگر مي بينيد خبري از ازنا و اليگودرز نيست، چون خودشان خبر نمي فرستند. ايبنانيوز كه دولتي نيست كه خبرنگار استخدام كند. ما بايد خودمان خبر بفرستيم. شما از اقوام خود در ازنا و اليگودرز و چادگان و... بخواهيد كه مطلب بفرستند. اگر مطلب خوب فرستاديد و ايبنا نزد، بعدن بگوييد طرفداري كرده
باتشكر
محمودصالح فریدونشهر
۱۳۹۱-۰۳-۱۷ ۱۰:۴۲:۱۵
با سلام چرا بختیاری را فقط محدود به هفت لنگ کرده اید و هیچ خبری از چهار لنگ نیست؟ چرا از الیگودرز و ازنا و دورود و فریدونشهر و چادگان که مراکز چهارلنگ هستند خبری نمی نویسید. کار علمی و فرهنگی باید به دور از طایفه گرایی و باند بازی باشد و همه را در بربگیرد. با تشکر و به امید توجه بیشتر