۱۷
تجلیل از "مینا شیروانی ناغانی" بانوی پژوهشگر بختیاری در هفته پژوهش
سه شنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۲ ساعت ۱۵:۴۴
تجلیل از "مینا شیروانی ناغانی" بانوی پژوهشگر بختیاری در هفته پژوهش
 
در هفته پژوهش از "مینا شیروانی ناغانی" بانوی پژوهشگر بختیاری که چند مقاله علمی در نشریات معتبر بین المللی منتشر کرده است، تجلیل شد.

به گزارش آژانس خبری بختیاری (ایبنانیوز)، ماشاءالله ولیخانی معاون پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دهاقان در مصاحبه با ایرنا ضمن تجلیل از این خبرنگار پژوهشگر، گفت: دو مقاله پژوهشی "مینا شیروانی ناغانی" دانشجوی کارشناسی ارشد پژوهش علوم اجتماعی در مجلات معتبر ISI و ISC پذیرش و چاپ شد.

معاون پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دهاقان افزود: نخستین مقاله علمی این پژوهشگر با عنوان «بررسی عوامل اجتماعی و مدیریتی موثر بر توسعه تولید در واحدهای صنعتی شهرستان شهرکرد (مطالعه موردی کارخانه سیمان شهرکرد)» با نام این دانشجو و دانشگاه آزاد واحد دهاقان در شماره ویژه اگوست ۲۰۱۳ مجله جامعه شناسی نشریه آی اس آی تحقیقات علمی اروپا (European Journal of Scientific Research) پذیرش و چاپ شده است.

این مقاله با عنوان لاتین Study of Effective Social and Managerial Factors on Developing Industrial Production in Shahrekord  (Case Study of Cement Factory) در شماره ۱۰۹ ویژه اگوست ۲۰۱۳ به چاپ رسیده است.

ماشالله ولیخانی افزود: همچنین دیگر مقاله علمی شیروانی ناغانی با عنوان «بررسی عوامل مختلف موثر بر رضایت شغلی: مطالعه موردی صنعت سیمان» نیز در مجله آی اس سی بین المللی کشورهای اسلامی با عنوان Contents lists a vailable at Growing Science Management Science Letters در شماره ۱۸ این مجله در ماه می ۲۰۱۳ به چاپ رسیده است.

وی ادامه داد: این مقاله با عنوان لاتین Investigating different factors influencing job satisfaction: A case study of cement industry در این نشریه ای اس ای چاپ شده است.

ولیخانی بیان داشت: شیروانی ناغانی همچنین در هفته پژوهش سال جاری به عنوان دانشجوی نمونه پژوهشگر سال تحصیلی ۹۲ - ۹۱ دانشگاه آزاد واحد دهاقان انتخاب شد.
کد مطلب: 8007
Share/Save/Bookmark
شهرام ابراهیمی
۱۳۹۴-۰۴-۰۷ ۱۱:۴۴:۵۸
کتاب و مقالات شما را مطالعه کرده ام بسیار به شما افتخار میکنم . امیدوارم پله های ترقی را یکی پس از دیگری طی کنید . از اینکه در زادگاهم چنین کسانی وجود دارند مفتخرم و از اینکه هم دانشکده ای من بودید و زیارتتان نکرده ام متاسفم .
محسن مرادی ناغانی
۱۳۹۳-۰۲-۲۹ ۱۲:۲۰:۴۷
به امید سربلندی همه ی ناغونیها
سمیرا یوسفی ناغانی
۱۳۹۳-۰۲-۱۹ ۱۵:۴۵:۰۱
مینای عزیزم، تبریک من را هم پذیرا باشید.
محسن شیروانی ناغانی
۱۳۹۲-۱۰-۲۵ ۰۱:۳۶:۴۱
سرکارخانم شیروانی خواهر عزیزم افتخار شما افتخار ایل بزرگ بختیاری است تبریک عرض میکنم
حمید مرادیان اردلی
۱۳۹۲-۱۰-۱۲ ۱۹:۰۳:۵۷
سرکار خانم شیروانی درود خدا بر شما و ایل سترگ بختیاری. همتتان سپاس باد.
طاهری هلوسعد
۱۳۹۲-۰۹-۲۹ ۲۲:۵۵:۳۲
خانم شیروانی سالهاست برای کمک به مردم و منطقه در مطبوعات مختلف قلم میزدنند. خوشبختانه لیاقت این تجلیل را داشتند. بانوان ارزشمندی در گوشه و کنار منطقه بختیاری سرآمد و ناشناخته مانده اند. کاش مطبوعات و سایتهای استانی و قومی اقدام به تجلیل و معرفی آنها کنند، شاید "گوه غیرتی" باشند برای آنهایی که توانایی دارند ولی جرات نوشتن چند خط از مشکلات مردم را ندارند
مدیر اجرائی هفته نامه پیک
۱۳۹۲-۰۹-۲۸ ۱۷:۵۷:۱۸
این موفقیت علمی را به شما تبریک گفته و آرزوی توفیق روز افزون در تمام شئونات زندگی را برای شما همکار محترم در هئیت تحریریه هفته نامه پیک چهارمحال و بختیاری از خداوند منان خواهان و خواستاریم
علي محمودي از همكاران مطبوعاتي
۱۳۹۲-۰۹-۲۸ ۱۱:۳۱:۲۲
با سلام
سادگي و صداقت و بي آلايشي ، اما جسور ، شجاع ، فعال و پيگير بودن خانم شيرواني مثال زدني است و در ميان زنان و دختران امروزي كه متاسفانه بيشتر به ظاهر مي پردازند تا باطن الگوي خوبي است براي دختران و زنان و جوانان پ‍وهشگر خصوصا خبرنگاران نسل جوان
حسین پور
۱۳۹۲-۰۹-۲۸ ۰۸:۵۰:۵۰
به سرکار خانم مینا شیروانی به خاطر همت و تلاش فراوان و انجام تحقیقات علمی و کاربردی تبریک عرض می کنم. با آروزی توفیق روزافزون برای ایشان.
حسین احمدی از ایذه
۱۳۹۲-۰۹-۲۷ ۲۱:۳۲:۰۶
سرکار خانم مینا شیروانی ناغانی ، پذیرش و چاپ مقالات علمی و پژوهشی شما در مجلات معتبر ISI و ISC مایه مباهات و سرافرازی ایرانیان ، بالاخص جامعه علمی کشور عزیزمان میباشد اینجانب به نوبه خود کسب این افتخار را به شما بانوی پژوهشگر، صمیمانه تبریک عرض نموده و از درگاه ایزد منان سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما خواستارم.
سامان
۱۳۹۲-۰۹-۲۷ ۰۸:۳۳:۰۸
درود بر خانم شيرواني. همه ما از موفقيت شما خوشحاليم و آرزوي سربلنديتان را داريم
نرپلنگ بختياري
۱۳۹۲-۰۹-۲۷ ۰۸:۳۰:۰۴
خبر غرورآفرين و خوشحال كننده اي است و به ايشان بعنوان يك هم تبار افتخار مي كنم ولي از شنيدن خبر زياد تعجب نكردم يا شوكه نشدم چرا كه آبا و اجداد سركار خانم شيرواني اولين ايراني هايي بودند كه درآمريكا مدارك دكتري و مهندسي گرفتند پس ايشان نيز بي شك جاي ترقي و رشد حتي به درجات بسيار بالاتري را نيز دارند و اميدوارم كه جامعه زنان بختياري نيز از چنين بانواني بعنوان الگو و نمونه پيروي كرده و درجات علمي را يكي پس از ديگري طي نموده و براي قوم وكشور خود افتخار آفريني كنند.
مجتبی صفری
۱۳۹۲-۰۹-۲۶ ۲۲:۲۵:۱۳
سه لام
از شنیدن این خبر خوشحالم و امیدوارم همت امثال خانم شیروانی، فردایی روشن و امیدبخش را برای بختیاری رقم بزند.
امیدوارم همیشه سربلند باشید
آنزان نيوز
۱۳۹۲-۰۹-۲۶ ۲۱:۴۸:۱۱
در توانايي و استعداد بالاي سركار خانم شيرواني شكي نيست. درود بر ايشان. اميدواريم هميشه در پناه پروردگار بزرگ موفق و پيروز باشند.
بدون نام
۱۳۹۲-۰۹-۲۶ ۲۱:۳۴:۰۵
صد آفرین بر این همتبار
وحید دهکردی
۱۳۹۲-۰۹-۲۶ ۱۷:۵۵:۰۷
به نام یزدان پاک
درود بر همه
تبریکم را پذیرا باشید
به امید پیروزی تمامی بانوان زاگرس نشین اعم از بختیاری، ترک و فارس
محسن حیدری
۱۳۹۲-۰۹-۲۶ ۱۷:۱۶:۳۵
این موفقیت را به سرکار خانم شیروانی و همه بانوان افتخارآفرین بختیاری تبریک می گویم.