۱۰
مینا شیروانی پژوهشگر برتر دستگاههای دولتی چهارمحال و بختیاری شد
يکشنبه ۱ دی ۱۳۹۲ ساعت ۱۴:۱۳
عکس: قاسم سلیمانی (استاندار) و مینا شیروانی
عکس: قاسم سلیمانی (استاندار) و مینا شیروانی
 
"مینا شیروانی ناغانی" پژوهشگر برتر دستگاه های دولتی چهارمحال و بختیاری شد.

به گزارش آژانس خبری بختیاری (ایبنانیوز)، فرشاد طهماسبی مدیرکل روابط عمومی استانداری چهارمحال و بختیاری با اعلام این خبر، گفت: از مینا شیروانی ناغانی در سالجاری به عنوان پژوهشگر برتر دستگاه های دولتی از استانداری، به همراه ۸۶ پژوهشگر برتر دانشگاهی و دستگاه های دولتی تجلیل شد. این بانوی پژوهشگر بختیاری که دانشجوی ترم آخر کارشناسی ارشد پژوهش علوم اجتماعی می باشد، دارای پنج مقاله بین المللی است.

فرشاد طهماسبی گفت: مقاله بین المللی "آی اس آی" این پژوهشگر با عنوان «بررسی عوامل اجتماعی و مدیریتی موثر بر توسعه تولید در واحدهای صنعتی شهرستان شهرکرد» و مقالات "آی اس سی" این پژوهشگر با عنوان «رضایت شغلی در صنعت سیمان»، «مطالعه کار اجتماعی در زمینه تاثیر جنسیت و وضعیت تاهل بر رضایت شغلی»، «مطالعه کار اجتماعی بر عوامل اجتماعی و اقتصادی و فرهنگی موثر بر اجتماع» و «مطالعه کار اجتماعی بر نگرش عمومی نسبت به نقش هنر و فرهنگ بر توسعه فرهنگی کشور» می باشد.

وی افزود: این پژوهشگر در سالجاری به عنوان دانشجوی نمونه پژوهشگر دانشگاه آزاد اسلامی واحد دهاقان نیز معرفی و تجلیل شد.

به گزارش ایبنا نیوز، در لوح تقدیر این پژوهشگر که به امضای "قاسم سلیمانی" استاندار چهارمحال و بختیاری رسیده، آمده است: «پژوهشگر برگزیده سال ۹۲ استان چهارمحال و بختیاری / به پاس قدردانی از این موفقیت چشم گیر و با هدف ارتقای فرهنگ پژوهش و حمایت از پژوهشگران و مدیران توانمند، این لوح تقدیر تقدیم شما می گردد. امید است در راستای تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری "مدظلله العالی" (گفتمان علمی، باید گفتمان مسلط و قالب جامعه باشد و اقتدار حقیقی یک ملت در گرو علم است) و پیش برد سیاست های دولت تدبیر و امید، بتوانیم با هم اندیشی و تلاش گسترده ی نخبگان و فرهیختگان علمی از تجارب و تخصص شما در پیشرفت و توسعه ی همه جانبه ی استان و کشور گام های مفید و اثربخشی برداریم».
کد مطلب: 8026
Share/Save/Bookmark
میری خراجی
۱۳۹۲-۱۱-۰۶ ۱۲:۵۸:۴۵
هرکه نه گویای تو خاموش به
هر چه نه یاد تو فراموش به
موفقیت در آرزوها، نسبت مستقیم با قدرت اراده ما دارد؛ پس آفرین به اراده ات میناجان
تو خوب میدانی که پیروزی نصیب کسانی می شود که بیش از همه استقامت دارند و به یقین استقامتت امروز به بار نشسته است و در آینده شکوفاتر نیز خواهد شد
سبز باورتان همیشه خرم خانم مهندس
سجاد درخشان
۱۳۹۲-۱۰-۲۷ ۱۵:۱۳:۳۶
سرکار خانم شیروانی عزیز
ضمن عرض تبریک به شما بمناسبت کسب ژوهشگر برتر که نشان از لیاقت بالای شما را دارد از زحمات بی شائبه ی شما در زمینه آب و تمامی عرصه ها از شما سپاسگزارم و از خداوند کریم توفیق روز افزون را برایتان خواستارم .
ارادتمند شما
سجاد درخشان
ارش
۱۳۹۲-۱۰-۱۲ ۱۲:۴۲:۲۶
به امید موفقیت بیشتر بختیاریهای غیور
آنزان نيوز
۱۳۹۲-۱۰-۰۳ ۲۲:۳۴:۱۸
درود
تعجب ندارد...
چون در توانايي و پشتكار سركار خانم شيرواني شك و ترديدي نيست.
درود بر شيرزنان سرزمين سترگ بختياري
همتبار گرامي سركار خانم شيرواني : آينده شما را در اوج ميبينم، موفق باشيد
ناصر حسینی منجزی - اصفهان
۱۳۹۲-۱۰-۰۳ ۱۳:۴۶:۴۶
با عرض تبریک؛ برای این بانوی روشنفکر و نواندیش بختیاری و تمام شیرزنان زاگرس نشین آرزوی توفیق و سربلندی دارم. پیروز و سربلند باشید...
نرپلنگ بختياري از كوهرنگ
۱۳۹۲-۱۰-۰۳ ۰۸:۱۰:۵۴
باسلاو وعرض تبريك ويژه به خانم مهندس شيرواني جهت كسب موفقيت هايي كه كسب نموده اند و مايه سرفرازي خود، خانواده و قوم بزرگ بختياري گرديده اند .
و با تشكر از جناب مهندس سليماني استاندار محترم چهارمحالِ بختياري. جهت توجه اي كه به موفقيت هاي جوانان استان دارند . و صد البته اميدواريم كه جناب سليماني توجه ويژه اي نيز به قابليت هاي اين جوانان تحصيلكرده جهت پيشبرد و اداره امور و ادارات استان بنمايند چرا كه استفاده از نخبگان و جوانان تحصيلكرده و توانمندي همچون خانم شيرواني در راس و مديريت ادارات و ارگانهاي استان قطعا به پيشبرد امور و پيشرفت قابل ملاحظه اي در استان منجر خواهد شد .
اميدواريم كه چنين نخبگاني جاي مديران بيسواد و كوتاه نظري كه با زدوبندهاي سياسي امور را بدست گرفته و استان را سالها به عقب رانده اند (صدها نمونه مي باشند و نمنونه بارز آن تعطيلي فرودگاه شهركرد و...) بگيرند و بار ديگر شاهد رشد و شكوفايي استان و قوم بختياري در تمام عرصه هاي ايران زمين باشيم .
انشاالله
حسین احمدی از ایذه
۱۳۹۲-۱۰-۰۲ ۱۱:۰۵:۵۵
سرکار خانم مینا شیروانی ناغانی ، پذیرش و چاپ مقالات علمی و پژوهشی شما در مجلات معتبر ISI و ISC مایه مباهات و سرافرازی ایرانیان ، بالاخص جامعه علمی کشور عزیزمان میباشد اینجانب به نوبه خود کسب این افتخار را به شما بانوی پژوهشگر، صمیمانه تبریک عرض نموده و از درگاه ایزد منان سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما خواستارم.
حجت صفری هلیسادی
۱۳۹۲-۱۰-۰۱ ۲۲:۳۴:۲۷
تبریک به خانم شیروانی و همه نخبگان سرزمین بختیاری
با کوشش و تلاش بانوان و مردان عزیز سرزمینمان در زمینه های علمی و فرهنگی میتوانیم از فقر و محرومیت رها شویم. به امید آن روز
ایرج کیان ارثى چهارلنگ
۱۳۹۲-۱۰-۰۱ ۲۰:۰۵:۳۵
با تشکر فراوان از خانم شیروانى. امید است خانم شیروانى ناغانى در سطوح گسترده ترى انجام خدمت کند. چون لیاقتشو داره. من اسمشو زیاد شنیدم. افرین
وحید دهکردی
۱۳۹۲-۱۰-۰۱ ۱۴:۵۳:۰۸
به نام یزدان پاک
با درود و تبریک به خانم شیروانی
برای تمامی زاگرس نشینان آرزوی توفیق و سربلندی داردم