داخلی اقتصادی خبر
مدیرعامل توانیر:
مناطق صعب العبور زاگرس مرکزی از نعمت برق برخوردار می شوند
يکشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۰۸
مناطق صعب العبور زاگرس مرکزی از نعمت برق برخوردار می شوند
 
مدیرعامل شرکت توانیر گفت: مناطق صعب العبور زاگرس مرکزی از جمله روستاهای بختیاری نشین مناطق صعب العبور حاشیه سد شهید عباسپور و سد دز، از نعمت برق برخوردار می شوند.

به گزارش آژانس خبری بختیاری (ایبنانیوز)، مهندس آرش کردی مدیرعامل شرکت توانیر کشور که در سفر اخیر وزیر نیرو به خوزستان وی را همراهی می کرد، در پاسخ به سئوال خبرنگار ایبنانیوز که از وی پرسید "چرا برخی روستاهای مناطق صعب العبور که بعضاً در فاصله نزدیکی با نیروگاه های سد شهید عباسپور و سد دز قرار دارند، هنوز برق دار نشده اند"، گفت: ما متعهد به محرومیت زدایی هستیم و درصورتیکه چنین روستاهایی وجود داشته باشد قطعاً از این نعمت بهره مند خواهند شد.

وی افزود: سیاست این شرکت آن بوده است که روستاهای بالای بیست خانوار برق دار شوند، با این وجود اگر روستاهایی در منطقه وجود داشته باشد که به دلیل نبودن برق مردم مجبور به مهاجرت شوند ما تمام تلاش خود را خواهیم تا کرد تا حتا اگر امکان احداث خطوط انتقال میسر نشود از راههای دیگر آنها را از این نعمت بهره مند کنیم.

آرش کردی در پاسخ به سئوال دیگر خبرنگار ایبنانیوز درخصوص پرداخت نشدن بدهی های ۱۰۰۰ میلیارد تومانی این شرکت به سازمان آب و برق خوزستان و در نتیجه ایجاد برخی مشکلات در خدمات رسانی این سازمان، با دعوت مردم خوزستان به سعه صدر گفت: سازمان آب و برق خوزستان رقمی در همین حدود از ما طلبکار است و ما بدهی های مشابهی به جاهای مختلف داریم. وی اظهار امیدواری کرد که شرکت توانیر بتواند با پرداخت بدهی ها به سازمان آب و برق خوزستان، در محرومیت زدایی از این استان کمک کند.
کد مطلب: 8440
Share/Save/Bookmark