۵
قبادیان: جعفر توفیقی از مدیران لایق است
سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۲ ساعت ۰۸:۴۲
 
دکتر برات قبادیان رئیس مرکز تحقیقات بیوانرژی تهران گفت: مطمئنیم عملکرد توفیقی در در وزارت علوم طوری خواهد بود که همه مخالفان به موافق تبدیل شده و خود اعتراف خواهند کرد که در مورد دکتر توفیقی اشتباه می کردند. 

به گزارش ایبنانیوز، دکتر برات قبادیان که با روزنامه ایران گفتگو می کرد، با بیان این مطلب که دکتر توفیقی ویژگی های منحصر به فردی دارد، خاطرنشان کرد: حمایت بیش از ۴ هزار نفر از اساتید دانشگاه های کشور از دکتر توفیقی،‌ به خوبی حکایت از شخصیت و توان مدیریتی وی دارد. 

رئیس سابق دانشگاه شهرکرد، اضافه کرد:افزود: توفیقی به لحاظ تخصص و تعهد و پایبندی به اخلاق جزو مدیران لایق کشور محسوب می شود.

وی به موفقیت های توفیقی در زمان تصدی وزارت علوم اشاره و با بیان این مطلب که به لحاظ رعایت اعتدال در آموزش عالی باید بگوییم که توفیقی برای این کار ساخته شده است، بیان داشت: تمامی چهره ها و شخصیت های اعتدالی اصلاح طلب و اصولگرا وی را قبول دارند. 

معاون پارلمانی سابق سازمان انرژی اتمی در ادامه گفت وگوی خود با شبکه ایران تأکید کرد: هیچ کس نمی تواند به شخصیت و اقدامات توفیقی در دوران وزارت علوم ایرادی وارد کند. 

وی با اشاره به اینکه با حضور توفیقی در مسند وزارت غلوم بار دیگر شاهد آرامش در دانشگاه های سراسر کشور خواهیم بود،‌ تصریح کرد: امیدی که با روی کار آمدن دکتر روحانی در کشور ایجاد شد با حضور دکتر توفیقی در وزارت علوم، در میان ‌اساتید و دانشجویان و سطح آموزش عالی نیز به وجود آمده است. 

دکتر قبادیان تأکید کرد: موتور محرک دانشگاه در عرصه تحقیق و پژوهش با وجود توفیقی متحول شده و رکود و دلواپسی در این عرصه از بین خواهد رفت. مدیریت توفیقی افراطیون و تندروها را مجبور به حرکت در مسیر اعتدال خواهد کرد. 

وی بیان داشت: اگر دکتر توفیقی به عنوان وزیر پیشنهادی علوم به مجلس معرفی می شد به طور قطع بیشترین رأی را کسب می کرد.
قبادیان تصریح کرد: مطمئنیم عملکرد توفیقی در در وزارت علوم طوری خواهد بود که همه مخالفان به موافق تبدیل شده و خود اعتراف خواهند کرد که در مورد دکتر توفیقی اشتباه می کردند.
کد مطلب: 7767
Share/Save/Bookmark
ایل بختیاری
۱۳۹۲-۰۶-۲۴ ۲۳:۵۹:۱۷
درود بر دکتر برات قبادیان
ایشان شایسته حضور در وزارت علوم هستند
سروش
۱۳۹۲-۰۶-۲۰ ۱۱:۵۳:۵۶
آقای دکتر قبادیان از افتخارات بختیاری و ایران است. امیدوارم دولت تدبیر و امید به شکل شایسته ای از این دانشمند برجسته در پیشبرد برنامه های توسعه ای خود استفاده نماید.
علی
۱۳۹۲-۰۶-۱۲ ۱۲:۱۳:۲۸
انصافا دکتر قبادی مدیری دانا و توانمند و انسانی بسیار شریفی هست. انشالله در این دولت پستی که شایسته ایشان باشد بهش بدن و انشالله که دکتر هم نگاهی به قوم خودش و مخصوصا همشهریاش توی ایذه بندازه که خیلی بهش نیاز داریم.
عبدمحمد سعیدیان
۱۳۹۲-۰۶-۰۸ ۲۲:۰۲:۳۳
استاد و دانشجو بایستی ضمن داشتن پشتوانه علمی آگاه به مسائل روز و تازیخی و ...سیاسی باشند و حرف و ایده خود را ابراز نمایند اما سیاس نباشند و ذر مسائل علمی سیاست را وارد ننمایند .
نوربخش صيدائي
۱۳۹۲-۰۶-۰۶ ۱۱:۵۵:۵۶
دكتر قباديان از مديران توانمند و مورد اعتماد است و ما دانشگاهيان (دانشگاه شهركرد) نيز حمايت خود را به تبعيت از دكتر قباديان از دكتر توفيقي اعلام ميداريم.