دانشگاه آزاد دزفول بیمارستان می سازد
چهارشنبه ۱۷ فروردين ۱۳۹۰ ساعت ۰۹:۴۸
دانشگاه آزاد دزفول بیمارستان می سازد
 
رئيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد دزفول گفت: مجوز ساخت بيمارستان دانشگاه آزاد اسلامي دزفول صادر شده است.

به گزارش آژانس خبری بختیاری (ایبنانیوز) به نقل از فارس، قدرت‌اله متين اظهار داشت: براي دانشگاه آزاد اسلامي دزفول رايزني‌هاي بسيار زيادي به منظور احداث بيمارستان انجام شده است كه در اين باره مجوز مورد نياز دريافت شده است. 

وي درباره فعاليت‌هاي آتي اين دانشگاه براي ساخت اين بيمارستان افزود: در سال‌ جاري موافقت اصولي براي ساخت اين بيمارستان اخذ خواهد شد. 

رئيس دانشگاه آزاد اسلامي دزفول خاطرنشان كرد: بزرگ‌ترين سوله كارگاهي در دانشگاه دزفول با مساحت دو هزار متر مربع با صرف بيش از۳۰ ميليارد ريال آماده بهره‌برداري است و در ماه آينده اين سوله كارگاهي رسما به بهره‌برداري مي‌رسد. 

وي افزود: اين مركز با اعتبارات دانشگاه آزاد دزفول در اين واحد دانشگاهي ساخته شده است و قرار است در اختيار رشته‌هاي مرتبط در اين دانشگاه گذاشته شود. 

متين با اشاره به ديگر فعاليت‌هاي انجام شده در اين دانشگاه بزرگ گفت: در آينده نزديك مركز رشد فناوري دانشگاه دزفول تاسيس مي‌شود. 

اين مقام مسئول با اشاره با فعاليت‌هاي انجام شده براي راه‌اندازي اين مركز خاطر نشان كرد: تلاش‌هاي بسيار زيادي در اين باره انجام شده است و مجوز رسمي براي اين مركز نيز صادر شده است. 

متين با اشاره به نحوه فعاليت اين مركز در دانشگاه آزاد اسلامي واحد دزفول افزود: اين مركز علمي قرار است زير نظر پارك علم و فناوري خوزستان فعاليت كند.

کد مطلب: 5760
Share/Save/Bookmark