۱
کتاب مونوگرافی ناغان با حضور وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی رونمایی می شود
دوشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۱۲
کتاب مونوگرافی ناغان با حضور وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی رونمایی می شود
 
کتاب «مونوگرافی شهر ناغان نگین بختیاری» به قلم مینا شیروانی ناغانی، ۲۱ خرداد همزمان با برپایی یادواره شهدای بخش ناغان و با حضور "محمدحسین صفار هرندی" وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی رونمایی می شود.

به گزارش آژانس خبری بختیاری (ایبنانیوز)، مینا شیروانی نویسنده این کتاب در گفتگو با ایبنانیوز، ضمن اعلام این خبر، گفت: این اثر نخستین کتاب جامع در حیطه ناغان پژوهی می باشد که عرصه های مختلف تاریخی، جغرافیایی، فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی را کاویده و زمینه تحقیقات بعدی و خاص تر را برای پژوهندگان گشوده است.

مینا شیروانی ناغانی افزود: این کتاب به شیوه تحلیلی، اسنادی و با روش کتابخانه ای و میدانی تهیه شده است.

وی گفت: به علت گستردگی موضوع و ناغان پژوهی در ابعاد و جنبه های مختلف، این کار مستلزم صرف وقت زیادی بوده و به همین دلیل جمع آوری اطلاعات میدانی و کتابخانه این پژوهش از سال ۱۳۸۶ شروع شد و به تدریج کامل شد.

به گزارش ایبنانیوز، کتاب «مونوگرافی شهر ناغان نگین بختیاری» در ۳۰۴ صفحه و دربردارنده سندهای تاریخی و عکسهای رنگی با قیمت ۲۵ هزار تومان توسط انتشارات کنکاش منتشر شده و هم اکنون در کتابفروشی های معتبر منطقه بختیاری (چهار استان اصفهان، چهارمحال بختیاری، خوزستان و لرستان) در دسترس علاقمندان قرار دارد. گفتنی است شهر ناغان از توابع شهرستان کیار با جمعیتی بالغ بر پنج هزار نفر در ۷۵ کلیومتری شهرکرد مرکز استان چهارمحال بختیاری قرار دارد.
کد مطلب: 8442
Share/Save/Bookmark
سامان.ف.ب
۱۳۹۴-۰۳-۱۸ ۱۲:۵۶:۴۳
برای سرکارخانم مینا شیروانی ناغانی آرزوی تندرستی توفیق می نمایم ... باشد که تلاش و توفیق او نشانه ای از شایستگی های مردم نجیب آن خطه محسوب شود و خود در راهنمایی و پیشرفت دیگر فرزندان شایسته تاثیرگذار شود